MÖBLER / Bord / Etagebord 9937256
nr 993 7256
Etagebord
Sent 1800-tal, längd: 48 cm, djup: 35 cm, höjd: 72 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 november 2015
kl 19:35:02
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr